... از دست ندهید
ساعت ٧:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/٢٢  

 

پس از مدتها اشتغال شدید به نوشتن و کارهای اجرایی ، حالا دوباره «بی رنگی» به  روز است؛ نه با یادداشتهای خودشناسانه و داستانی، بلکه با دو خبر ادبیاتی-داستانی:


یک – پنجشنبه همین هفته یعنی 24 مهر، ساعت 15، در فرهنگسرای ارسباران، جلسه ای دیگر از سلسله جلسات بازخوانی ادبیات ملل برگزار می شود که این جلسه به بررسی رمان «ناطور دشت»، شاهکار دیوید سالینجر اختصاص دارد و قرار است رویا دستغیب و احسان عسگریان و من به همراه سایر اعضا و حاضرین درباره اش صحبت کنیم. لذت شنیدن درباره «ناطور دشت» و هولدن کالفیلد را از دست ندهید!

 

دو – سرانجام رخوت و خاموشی حضرت اینجانب در حوزه ادبیات داستانی رسماً به پایان رسید و با همت و همکاری نویسندگان ادبیات داستانی، «کافه داستان» را منتشر کردیم. کافه داستان  نشریه اینترنتی ادبیات داستانی است که  از 20 مهرماه آغاز به کار کرده و در همین روزهای نخست استقبال بسیار زیادی از آن شده. جوری که تیم فنی سایت کافه داستان برای مدیریت حجم بالای بازدیدکنندگان و دانلودهای مجله، در پی چاره اندیشی و تمهیداتی هستند.

در شماره اول کافه داستان پرونده ای برای برنده مدال گوته، یعنی محمود حسینی زاد بزرگوار دارد و نیم پرونده ای برای رمان درخشان حسن محمودی، روضه نوح. و کلی داستان و یادداشت و ... خواهید خواند. شماره اول «کافه داستان» را از دست ندهید!

 

 

لینک سایت کافه داستان

و

لینک وبلاگ بازخوانی ادبیات ملل